دوشنبه،08 خرداد 1402 English

دانشكده پزشكي

Lorestan
University of Medical Sciences


   
  • معرفي و تاريخچه
    
    لابراتوار زبان به  عنوان يكي از زير مجموعه هاي دانشكده پزشكي فعاليت جدي خود در راستاي بالا بردن سطح علمي دانشجويان را از مهر ماه 1389 آغاز نمود. شايان ذكر است كه اين واحد در دهه هفتاد راه اندازي شده بود اما فقدان امكانات آموزشي مدرن عملآ باعث تعطيلي آن از ابتداي دهه هشتاد شده بود. نوسازي لابراتوار كه از ارديبهشت 1389 آغاز شد و در مهر ماه همان سال به پايان رسيد، فرصتي را فراهم ساخت تا دانشجويان بتوانند از تجهيزات مدرن آموزشي لابراتوار در جهت ارتقاي توانايي علمي خود استفاده كنند.

    

   كلاس هايي كه در لابراتوار برگزار ميگردند به دو گروه تقسيم مي شوند. گروه اول مربوط به دروس آكادميك دانشجويان هستند كه شامل دروس زبان پيش، زبان عمومي و زبان تخصصي ميشوند. گروه دوم مربوط به كلاس هاي فوق برنامه آموزش زبان انگليسي است كه معمولأ با محوريت مكالمه برگزار مي شوند. در اين كلاس ها دوره هاي Interchange  و در كلاس هاي آموزش گرامر كه گهگاه به درخواست دانشجويان برگزار مي گردد كتاب هايي نظير English Grammar Digest  تدريس مي شوند.


   اين لابراتوار داراي 30 كابين است كه در هر كابين يك دستگاه عمل كننده و يك هدفن تعبيه شده است. ديگر امكانات لابراتوار شامل دو دستگاه رايانه، يك پروژكتور و همچنين كتابخانه مي شود.
   سيستم جديدي كه در لابراتوار راه اندازي شده است به استاد اجازه مي دهد تا امتحانات را به صورت الكترونيكي برگزار كند. دانشجويان نيز با استفاده از دستگاهي كه در كابين خود دارند با فشردن دكمه هاي لمسي به سوالات امتحان پاسخ مي دهند. حضور و غياب الكترونيكي، تقسيم كردن دانشجويان به گروه هاي چند نفره با و ظايف مختلف و مانيتور كردن آنها بوسيله استاد، ضبط صدا و پخش آن جهت چك كردن نحوه تلفظ دانشجويان، و پخش فيلم هاي آموزشي از ديگر مواردي هستند كه با نوسازي لابراتوار امكان پذير شده اند.
    


   يكي ديگر از جذابيت هاي لابراتوار زبان، كتابخانه آن است كه به دو بخش فيزيكي و مجازي تقسيم مي شود. بخش فيزيكي كتابخانه ده ها عنوان كتاب و نرم افزار در اختيار دارد و بخش مجازي آن نيز دربردارنده بيش از صد عنوان كتاب الكترونيكي در زمينه هاي مختلف آموزش زبان مي باشد.دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي، درماني استان

لرستان

تعداد بازدید: 27883351 آخرین به روزرسانی: 08 خرداد 1402

 مقالات articles  2018  2017  2016  2015  2014 

سئوالات متداول
بيانيه حريم خصوصي
 بيانيه توافق سطح خدمات
راهبرد مشاركت دستگاه
IT
eprints

.

Page created in 9.4704749584198 seconds.
memoryUsage : 7547Kb